ВИПУСК -2023

30.Тра.2023
ВИПУСК -2023

Ось і промайнули в закладі випускні свята. Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят, їхніх батьків та колективу. Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого та цікавого! Випуск — це перша, важлива сходинка до нового життя. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями, з улюбленими в садку іграшками, добрими педагогами та атмосферою добра, казки, нових відкриттів. Здається ще нещодавно привели малюків за руку мами і тата, довірили нашому колективу свій найдорожчий скарб – донечок та синочків. Минуло декілька років… І перед нами розумні, творчі, добрі, виховані громадяни нашої держави, її майбутнє. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців, сценок. Багато хороших слів було сказано не тільки на адресу випускників та їх батьків, а й на адресу педагогів, бо саме завдяки спільним зусиллям  маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, якими пишаємося. Адже кожен випуск – це відрізок життя, кожна група – це частинка душі дорослих, які дарували дітям свою любов та щирість, робили все, щоб маленькі вихованці відчували себе захищеними, радісними, впевненими в своїх вчинках та словах. Випускні бали пройшли цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя!

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників із ще одним випуском. Здоров’я усім, успіхів, ПЕРЕМОГИ та МИРНОГО НЕБА!

Дякуємо ЗСУ за можливість створити свято для дітей, подарувати їм хвилинки радості, казки, гарного настрою та почуття прекрасного! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Галерея зображень