Свято Миколая вже прийшло до нас

22.Гру.2021
Свято Миколая вже прийшло до нас

День Святого Миколая – улюблене свято і дітей, і дорослих. У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до всіх, хто вірить у диво та чемно поводиться. А для дітей це свято таке особливе не лише через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з Чудотворцем, який обов’язково завітає у дитсадок. Щоб потішити Миколая та гарантовано отримати пакунок від нього – всі слухняні дітки ретельно готуються до зустрічі зі святим. В кожній групі створено було адвент – календар, який підкреслював значимість та чарівність періоду підготовки до свята. Наочність адвент-календаря допомагала малечі осягнути такі дорослі поняття, як «ще трошки», «скоро» та «ось вже і свято на порозі». А ще адвент- календар — це весело, корисно та пізнавально. Відкриваючи кожного дня чергове віконце, діти виконували завдання та наближали чудове свято. Написати листа Святому Миколаю, зліпити з пластиліну ялинкові іграшки, власноруч виготовити листівки для рідних та друзів, намалювати зиму, зліпити Снігову бабу і розмалювати фарбами снігові скульптури, вирізати з паперу сніжинки, прикрасити групову кімнату, дізнатися про традиції святкування, вивчити вірші та пісні, переглянути мультфільми, виготовити прикрасу для ялинки, зробити крижані прикраси для двору, зробити аплікацію на новорічну тематику, повісити годівницю та годувати пташок,
підготувати невеликі подарунки для друзів – завдання були різні та всі вони були відмінно виконані.
І ось довгоочікуване свято Миколая завітало до нашого садочка. Дітей на шляху до резиденції Миколая чекали несподівані зустрічі та веселі завдання від Чарівниці, Сніговика, Кульки Бульки та Янгола. Дошкільнята співали, відгадували загадки, танцювали, брали участь в рухливих іграх, розповідали про свої добрі справи та вчинки. Нагородою для них стала зустріч з Миколаєм та отримані подарунки. А ще – безліч яскравих, позитивних емоцій, гарний настрій та чудово проведений день в дитячому садочку.
Щиро вітаємо всіх з наступаючими святами. Нехай вони принесуть добробут та благополуччя в кожну сім’ю, мир та затишок в кожен дім, достаток та радість в кожну родину. Міцного здоров’я, щастя, натхнення, успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!!!

Використані джерела:
https://maximum.fm/virshi-pro-svyatogo-mikolaya-dlya-ditej-i-doroslih-ukrayinskoyu_n151791

https://www.facebook.com/groups/ZhDNZ57

Галерея зображень
error: Content is protected !!