ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ В САДОЧКУ ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!»

01.Вер.2022
ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ В САДОЧКУ ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!»

Перший осінній день — особливий та урочистий для кожного, передусім для дітей. Перше Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. Цей день завжди особливо хвилюючий, адже саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цьогоріч це свято з присмаком гіркоти. Проте ми все одно зробили все можливе, щоб для наших дітей воно відбулося!
Сприяти:
формуванню патріотизму на основі кращих культурних надбань держави; людяності, доброзичливості, толерантного ставлення до інших;
вихованню любові до своєї родини, країни, та людства в цілому, почуття гідності;
створенню уявлень про соціальну взаємодію людей;
навчанню правил культури поведінки;
усвідомленню дошкільниками причетності цінності знань,
виклику оптимістичного радісного настрою та жаги до нових відкриттів – таку мету ми мали, готуючись до свята в садочку.
Почуття патріотизму та національної гідності формуються на основі інтересу дітей до власного оточення. Саме ми, дорослі, впливаємо на дитину вчинками, поглядами та моделлю поведінки, адже в ранньому віці малюк спершу фіксує емоційне ставлення, а вже потім засвоює певні знання.
Протягом тематичного дня спілкування з дошкільниками відбувалося за різними напрямами, шляхом організації різних форм роботи, щоб позитивно вплинути на дитину, збагатити її яскравими емоціями, узагальнити враження про різноманітність життя.
Перший день осені сповістив дітей про початок нового навчального року й заінтригував безліччю нових відкриттів та цікавинок, що чекали на них.
На початку дня в групових відбулися зустрічі дітей (ранкові кола), бесіди, розмови, екскурсії, які сприяли ознайомленню дітей з груповою кімнатою та дитячим садочком (для нових дітей), перегляд відео; проведені дидактичні, творчі ігри, читання художньої літератури, спостереження, міні – заняття «З Україною в серці», розгляд ілюстративних матеріалів слухання народної, класичної, сучасної української музики, розглядання творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, розв’язування проблемних ситуацій. Основними темами стали: «Мій садочок – частина України», «Вулицями рідного міста», «Народні символи України», «Музичні скарби України», «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!»,«Прапор України має колір жовто-синій», «Краса і велич символів державних», «Моя країна – Україна», « Наш прапор – пшениця у степах».
Потім наше квітуче подвір’я знову зібрало галасливих дошкільників. Цікава розвага, влаштована на майданчиках садка порадувала наших вихованців, в гості до яких прийшли різні герої з мультфільмів. Діти стали учасниками рухливих ігор, руханок, таночків. Несподівані зустрічі, цікаві загадки, малювання, вірші, пісні, складання пазлів створили бадьорий настрій дітям та всім присутнім. Педагоги створили необхідні умови для повноцінної участі дітей в усіх видах ігор, під час яких вихованці проявили позитивні емоції, самостійність, ініціативність, радість від участі в спільній діяльності, інтерес до ігрових дій. Дорослі зробили дитячу розвагу незабутньою, намагалися відчинити дітям вікно в світ дивовижних чудес, чарівних звуків та фарб. Маємо надію, що вона залишила яскравий слід у житті наших вихованців, сприяла прояву позитивних якостей особистості дитини та розширенню кругозору дітей; розвитку творчих здібностей дошкільників, формуванню їхніх організаторських навичок, створенню сприятливих умов для дружного дитячого колективу.
Щирі вітання зі святом 1 вересня – з Днем знань! Щиро вітаємо дітей, батьків та працівників! Нехай новий навчальний рік буде роком ПЕРЕМОГИ та МИРУ! Мирного неба, нових досягнень, здійснення мрій, міцного здоров’я, гармонії в серці та душі!
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення свята, радість в очах дітей, їх посмішки та подаровані хвилини яскравого дитячого захоплення зустрічами, іграми, піснями!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Галерея зображень