Новини

28.Тра.2022

Коли ми думаємо про квіти, перед нашим уявним поглядом кружляють у різнобарвному хороводі царствені троянди і хризантеми, садові гладіолуси і тюльпани, прості милі ромашки і дзвіночки. Ці досконалості природи викликають тільки прекрасні почуття. Навіть не хочеться думати про те, яким би сумним і непоказним став світ без квітів. Адже вони своєю красою і чарівністю роблять … Продовжити читання “Квітами багата Україна-мати”

Детальніше
28.Тра.2022

Любов до України об’єднала нас, українців. Висловити цю любов можна словами, справами, вчинками. А можна через творчі роботи, виконані руками маленьких творців, їх батьків та педагогів. Чарівний світ мистецтва доводить, що джерело творчості — невичерпне… Кожна дитина – це унікальний світ! У дошкільнят є прекрасні здібності й таланти, яким треба допомогти виявитися й розвитися повною … Продовжити читання “ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!”

Детальніше
28.Тра.2022

Всесвітній день вишиванки відзначають щорічно в третій четвер травня. Свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. У цей день всі українці одягають вишиті сорочки та сукні, бо вишиванки є символом єднання, солідарності і підтримки. Сьогодні українська вишиванка всюди: без неї не обходиться жодне національне свято, вона є візиткою нашої … Продовжити читання “Всесвітній День вишиванки-2022”

Детальніше
14.Тра.2022

ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГАЛЕРЕЯ КІМНАТНИХ РОСЛИН» за 2021 рік            Відповідно до наказу МОН України від 24.11.2020 року №1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільної освіти на 2021 рік, … Продовжити читання ““Галерея кімнатних рослин” за 2021 рік”

Детальніше
13.Тра.2022

Окупанти мінують українські міста та села, щоб заподіяти максимальну шкоду цивільному населенню. Вибухонебезпечні предмети можуть спрацювати від тертя, удару чи інших механічних дій. Навіть після тривалого перебування у воді або землі вони втрачають здатності вибухати. Дізнайтеся, де можна натрапити на небезпечну знахідку та як слід діяти далі. ДЕ МОЖНА НАТРАПИТИ НА НЕБЕЗПЕЧНУ ЗНАХІДКУ? Всюди: на … Продовжити читання “ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ:  РИЗИК, ЯКИЙ МОЖЕ КОШТУВАТИ ЖИТТЯ”

Детальніше
error: Content is protected !!