Новини

22.Січ.2023

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ Батьківщина – це ліс і домівка твоя, Батьківщина – це мама і тато, Це твої найщиріші друзі, І бджола у веснянім лузі. Батьківщина – це рідна мова, Це дотримане чесне слово, Лан пшеничний і небо синє, Це твоя і моя Україна.       День Собо́рності України — свято України, яке відзначають … Продовжити читання “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ”

Детальніше
01.Вер.2022

Перший осінній день — особливий та урочистий для кожного, передусім для дітей. Перше Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. Цей день завжди особливо хвилюючий, адже саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до … Продовжити читання “ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ В САДОЧКУ ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!»”

Детальніше
16.Лип.2022

На 7 липня, день літнього сонцестояння, припадає свято Івана Купала, яке здавна є одним з найулюбленіших для нашого українського народу. Івана Купала (Іванів день) – свято, відоме з далеких часів. Цього дня українці вшановували сонце, родюче літо і зелені луки. Традиційно це свято відбулося в нашому дошкільному закладі. Для вихованців була проведена розвага «Купальське свято». … Продовжити читання “СВЯТО ІВАНА КУПАЛА”

Детальніше
16.Лип.2022

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей. Щорічно в дошкільному закладі відбуваються виховні заходи патріотичного спрямування. Саме така робота вихователів сприяє усвідомленню малими українцями, що «людина, її життя і здоров’я, … Продовжити читання “ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ”

Детальніше
16.Лип.2022

Літо — це краса й тепло, буяння приємних думок і свято природи. Довгі сонячні дні змінюють короткі теплі ночі. Погода надворі найчастіше ясна, над головою розкидається безкрає синє небо. Дерева стоять пишно вбрані в яскраві зелені шати. Попід ними повсюди густо росте травиця, усіяна барвистими вогниками літніх квітів – маків, дзвоників, конюшини, пижма, ромашки, календули. … Продовжити читання “Спинилось літо на порозі – Літо в дитячому садочку”

Детальніше