Новини

15.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
19.Чер.2023

Безпека життєдіяльності дитини – це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях. Освітній процес у ДНЗ зорієнтований на формування безпечної поведінки дошкільнят у дозвіллі, серед людей, предметів природи, що на сучасному етапі, в умовах воєнного стану в Україні, є дуже актуальним. Діти … Продовжити читання “БЕЗПЕЧНЕ ЛІТО – 2023”

Детальніше
10.Чер.2023

Українці – це одна велика родина. Це відкрити свої серця та прийти на допомогу, адже чужого горя не буває. Це об’єднатися та поділитися частинкою свого тепла та добром. Я щиро вдячна, що й наша родина ЖДНЗ #57 ніколи не стоїть осторонь і завжди приходить на допомогу. Дорогі батьківський і колектив нашого дитячого садка, висловлюю вам … Продовжити читання “Допомога Херсону”

Детальніше
01.Чер.2023

1 червня щорічно  відзначається Міжнародний день захисту дітей. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради  Міжнародної демократичної федерації жінок . Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Відповідно … Продовжити читання “1 ЧЕРВНЯ 2023 – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ”

Детальніше
30.Тра.2023

Ось і промайнули в закладі випускні свята. Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят, їхніх батьків та колективу. Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого та цікавого! Випуск — це перша, важлива сходинка до … Продовжити читання “ВИПУСК -2023”

Детальніше