Новини

11.Лис.2021

9 листопада День української писемності та мови Українська мова входить до третього десятка найпоширеніших мов світу. День святкування обраний невипадково: 9 листопада — це також день ушанування в Україні пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Дослідники вважають, що саме з нього й починається писемна українська мова. Цікаві факти про «солов’їну» Сучасна українська мова налічує, згідно зі словником … Продовжити читання “День української писемності та мови”

Детальніше
06.Лис.2021

Консультації від медичних сестер: Різноманітність фруктів та ягід в раціоні дошкільнят Ротавірусна інфекція

Детальніше
05.Лис.2021

Осінь, золота красуня, Вже крокує по землі, Осінь барви розсипає — Всі яскраві, чарівні. Осінь – барвиста пора року, яка дарує всім свою незрівняну красу. Ліс, парки, сквери, вулиці одягаються в золоте вбрання, яке зачаровує та наповнює навколишній світ казкою та чудесами. Саме тому свята та розваги восени – це завжди яскраво, дивовижно, казково та весело. … Продовжити читання “СВЯТО ОСЕНІ В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ”

Детальніше
05.Лис.2021

В жовтні в дошкільному закладі був проведений місячник протипожежної безпеки, метою якого було: підготувати дітей до розв’язання складних життєвих ситуацій, навчити їх захищати себе від небезпеки, запобігати дитячому травматизму, закріплювати знання про небезпечність вогню. Молодші дошкільнята отримали уявлення про вогонь і небезпеку користування ним, засвоїли, що сірники не можна брати в руки і запалювати їх. … Продовжити читання “МІСЯЧНИК ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ”

Детальніше
19.Жов.2021

В християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць Украї́ни, День козацтва та День створення Української Повстанської Армії День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і … Продовжити читання “День захисників і захисниць Украї́ни”

Детальніше
error: Content is protected !!