БЕЗПЕЧНЕ ЛІТО – 2023

19.Чер.2023
БЕЗПЕЧНЕ ЛІТО – 2023

Безпека життєдіяльності дитини – це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях. Освітній процес у ДНЗ зорієнтований на формування безпечної поведінки дошкільнят у дозвіллі, серед людей, предметів природи, що на сучасному етапі, в умовах воєнного стану в Україні, є дуже актуальним. Діти мають опанувати певні знання, уміння, навички, сформовані переконання, що потрібні кожній людині для збереження життя та здоров’я, а також мають бути підготовлен  додій у небезпечних ситуаціях. Головне правило для нас, педагогів, та батьків – не лякати дітей можливою небезпекою, а виховувати розумну обережність.

Саме з цією метою з 12 по 18 червня в закладі був проведений Тиждень безпеки дитини «БЕЗПЕЧНЕ ЛІТО – 2023», завданнями якого було:

– навчити вихованців умінню розпізнавати й оцінювати небезпеки навколишнього середовища;
– продовжити формувати систему знань про небезпеку різного походження, заходи по їх запобіганню, ліквідації їх наслідків; основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки;
– прищепити вихованцям навички захисту та самозахисту, почуття допомоги та заємодопомоги в ситуаціях небезпечних для їх фізичного, психологічного здоров’я та життя.

Перевагу в освітньому процесі надавали цікавим довірливим бесідам, розмовам, моделюванню та аналізу певних проблемних ситуацій, дидактичним та сюжетно-рольовим іграм, хвилинкам безпеки, вікторинам, створенню плакатів, фізкультхвилинкам, руханкам, змаганням, перегляду відео та мультфільмів, читанню та обговоренню художніх творів. Особливо цікаво та змістовно пройшли зустрічі з рятувальниками та поліцейськими.

Дякуємо Житомирське районне управління ГУ ДСНС України в Житомирськійобласті та Житомирське районне управління поліції з  те, що знайшличас та можливості для зустрічі з нашими вихованцями. Впевнені, що така системна, цікава, планомірна робота сприятиме тому, що наше літо пройде не тільки весело, а й безпечно.

Галерея зображень