Методична скарбничка

29.Сер.2023

Говоримо про важливе 1.Запитайте, що діти знають про ситуацію в країні і як вони зараз почуваються. Тема війни не має бути темою табу під час навчальних занять. Усі ми перебуваємо в єдиній реальності, де домінує страх, смерть, відчай, тривога. Важливо, щоб діти розуміли, що навколо люди відчувають ті ж переживання. 2.Коли говорите про війну і вживаєте поняття «поганий» чи «добрий», … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану”

Детальніше
29.Сер.2023

https://uied.org.ua/28-chervnya-ukrayina-vidznachatyme-27-mu-richnyczyu-pryjnyattya-konstytucziyi/ – патріотичний кейс дошкілля України ШАНОВНІ БАТЬКИ! Пропонуємо вам ознайомитися з завданнями з національно-патріотичного виховання дітей, які ми маємо вирішувати разом. Діти 3-го року життя: -Розвивати інтерес до рідного міста (села). -Вчити називати місто (село), де проживає дитина. -Заохочувати до відзначення свят (Святого Миколая, Різдво, Великдень, День Матері), дотримання традицій, звичаїв, до участі в прикрашанні … Продовжити читання “Рекомендації для батьків з питань формування національно – патріотичного виховання”

Детальніше
29.Сер.2023
Детальніше
29.Сер.2023
Детальніше
03.Лют.2023

       З метою створення ефективної системи управління якістю освіти в дошкільному навчальному закладі, комплексної оцінки якості освіти в І півріччі 2022-2023 н.р., проводився освітній моніторинг рівня знань та досягнень дітей.      Завдання  моніторингового дослідження: Виявити якість практичної реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти та отримати об’єктивну інформацію про якість дошкільної освіти, а також прогнозувати її … Продовжити читання “Моніторинг якості освіти І півріччя 2022-2023 н.р.”

Детальніше